Wciągniki elektryczne linowe – Bułgarskie

Wciągniki elektryczne oraz ręczne: linowe oraz łańcuchowe najczęściej wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych i warsztatach. Na co dzień mają zastosowanie w różnych branżach i gałęziach przemysłu (budownictwo, górnictwo itd.). Ich zadaniem jest podnoszenie, przenoszenie i przeciąganie ładunków w ograniczonej płaszczyźnie pionowej i poziomej. Wciągniki są niezwykle wydajnymi urządzeniami pod względem przeładunkowym, ekonomicznym oraz cechuje je wysoki stopień bezpieczeństwa (posiadają odpowiednie certyfikaty i inne dokumenty, świadczące o ich wykonaniu zgodnie zobowiązującymi normami i przepisami). Z elektrowciągów oraz innego sprzętu korzysta się zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i na otwartej. Na wydajność pracy wciągników nie mają wpływu warunki atmosferyczne. Wciągniki świetnie sobie radzą zarówno w wysokich ujemnych temperaturach, jak i upalnych ? nawet do +40 stopni C.

Jako urządzenia transportowe pozwalają ograniczyć do minimum pracę ręczną przy różnego rodzaju operacjach związanych z transportem i przeładunkiem. Tym samym na stanowiskach produkcyjnych, montażowych czy przeładunkowych można osiągnąć większą wydajność pracy.

Elektrowciągi i inne urządzenia dźwignicowe zwiększają bezpieczeństwo czynności transportowych. Zgodnie z DTR (dokumentacją techniczno ruchową), wymagają systematycznej konserwacji. Z reguły podlegają okresowej kontroli i badaniu technicznemu, który przeprowadza Urząd Dozoru Technicznego.

Na rynku prosperuje wielu producentów wciągników. Wielką popularnością cieszą się wciągniki bułgarskie. Są to zarówno najprostsze modele łańcuchowe aż po znacznie bardziej wydajne elektrowciągi bułgarskie. Sprawdzają się bardzo dobrze zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w przestrzeni otwartej.

W naszej firmie – oprócz samych wciągników bułgarskich elektrycznych – możemy zaproponować także wysokiej jakości części zamienne takie jak np. silniki, wirniki i wentylatory, sprzęgła, liny, układacze linowe oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.